Skip to content

LV Bet kasino – recenze

LV Bet od 1. 9. 2017 přestal přijímat české hráče (slovenští hráči jsou i nadále vítáni) a začal blokovat účty českých hráčů. Vybrat peníze jde bez problémů, ale dále hrát už nejde.

V současnosti je možné hrát u kasín uvedených v rubrice Online Ruleta.

LVBet online kasíno a sázková kancelář patří do sítě kasín a heren, která vlastní evropskou licenci. Kasíno je poháněno hrami od firem NetEnt, Microgaming, Wazan a Thunderkick. Z toho plyne i jeho největší výhoda - tato obrovská a unikátní nabídka her přichází od důvěryhodných a licencovaných provozovatelů, což u kasína je základem bezpečné hry.

Stránky kasina byly v češtině, v současné době bylo kasíno donuceno češtinu stáhnout (kvůli novému loterijnímu zákonu), ale stále nabízí stránky ve Slovenštině, včetně Česko-slovenské podpory. Samozřejmě je dostupná i anglická, německá i polská verze.

LV BET kasíno

 

Vklady a výběry
Jako všechna online casina i LV Bet nabízí řadu možností, jak vložit a vybrat peníze:

  • Platební karta VISA/MC
  • Bankovní převod
  • Skrill
  • Neteller
  • PaySafeCard, Paymenticon, ...

Vklady i výběry jsou bez poplatků.

Jako herní měnu nabízejí EUR, USD, PLN, atd - v současné době nenabízí českou korunu, ale to není překážkou - otevřete si účet v Eurech a klidně uskutečněte vklad v korunách. Vklad vám bude automaticky přepočítán na Eura a při výběru bude částka převedena zpět na CZK a odeslána. Výběr je vždy uskutečněn stejnou cestou jako byl uskutečněn původní vklad - pokud vložíte platební kartou, budete vyplacen na kartu, pokud bankovním převodem, tak bude vyplacen taktéž převodem.

Proč hrát v LV Bet kasínu?
Důvod je prostý - LVBet kasíno nabízí ruletu s podporou free spinů, tedy můžete točit bez vsazení. Toho lze velmi dobře využívat ve svůj prospěch při hraní čekací varianty Martingale či Systému 64

Bonusy a další výhody
LVBet nabízí 100% bonus až do výše €150, ale bohužel nejde použít pro ruletu a další stolní hry jako BlackJack či Poker. Ovšem není důvod smutnit, LVBet totiž nabízí velmi zajímavý věrnostní program, který je založen na vaší herní aktivitě - za každé vsazení dostáváte určitý počet věrnostních bodů, které lze vyměnit za peníze bez jakýchkoliv dalších podmínek. Věrnostní body připisují i za sázky na ruletu, a dokonce lze vsadit např. 10 EUR na červenou a 10 EUR na černou zároveň a i tohle berou jako prosázených 20 EUR, za které dostanete věrnostní odměnu. Takovéto odměny jsou zajímavější než nabízený bonus!

Limity sázek u rulety
LV Bet nabízí přes desítku stolů pro ruletu s dvěma limity:

  1. limit 0,1 EUR - 10 EUR - u takového stolu je nejnižší sázka 0,1 EUR, tedy cca 2.70 Kč
  2. limit 1 EUR - 1000 EUR - u takového stolu je nejnižší sázka jedno Euro a nejvyšší 1000 EUR

Jak vidíte, zahraje si každý. Představení obou stolů je dobře vidět i na videu níže.

Video z reálného hraní u LVBEtu aneb jak vyhrát 10 Eur za 3 minuty.

doporučuji si zvětšit video na celou obrazovku, je lépe vidět, co se děje na plátně.

Závěrečné hodnocení
LVBet kasíno je vhodné pro české i slovenské ruletové hráče. Menší problémy s absencí české měny lze prominout, zvlášť pokud jsou vyváženy výhodami jako je free spin u rulety či zajímavým věrnostním programem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *