Skip to content

Systém 3/2

Chcete-li porazit ruletu, zkuste systém 3/2. Je to poměrně výkonný ruletový systém a přitom je poměrně šetrný vůči Vašemu kapitálu, hra je poměrně klidná, bez větších zvratů.

Prohlédnete-li si sloupce na ruletovém plátnu, zjistíte:

  • 1. sloupec má 6 červených a 6 černých polí
  • 2. sloupec má 4 červené a 8 černých polí
  • 3. sloupec má 8 červených a 4 černá pole
  • Vsadíme-li na červenou, pokryjeme 18 čísel, vsadíme-li zároveň na prostřední sloupec, pokryjeme dalších 8 černých čísel. Při této sázce máte pokryto 26 čísel a nepokrytých je pouze 10 + nula - tedy 11.

Princip hry:
Položte 3 žetony na červenou a 2 žetony na prostřední sloupec. Padne-li červená v prvním nebo třetím sloupci, vyhráváte 3 žetony na červenou a ztratíte 2 žetony na prostředním sloupci. Vyhráli jste 1 žeton.

Padne-li jedno z 8 černých čísel ve středním sloupci, vyhráváte 4 žetony na prostředním sloupci a ztrácíte 3 žetony na červené barvě. V každém případě jsi 1 žeton v plusu! Vyhráli jste 1 žeton.

Padne-li červená v prostředním sloupci, získáváte oba vklady - vyhráli jste 7 žetonů.

Padne-li černá v krajních sloupcích, prohráváte 5 žetonů.

Další varianty hry:
Sází se 3 žetony na pole 19-36 a 2 žetony na první tucet (1-12), tím jsou pokryty všechna čísla mimo 13-18. Takže pokud nepadne číslo z rozmezí 13-18, tak vyhráváte 1 žeton.

2 thoughts on “Systém 3/2

  1. Tom

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak se vsází po následné prohře. Jestli základní sázku (v našem případě 2+3) nějak násobíme nebo při prohře začínáme znovu. Díky

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *